تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 350 متری در شهرک کوثر

آپارتمان 350 متری در شهرک کوثر

11 ماه پیش در اردبیل

متراژ
350
ساخت
1401
اتاق
4
انباری
ندارد
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬428٬000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 350 متری طبقه هفت از هفت طبقه سه خواب مستر
با حیاط اختصاصی با دید دریاچه زیبای شورابیل
آسانسور دوازده نفره پارکینگ اختصاصی قابل تهاتر
با آپارتمان های کوچک و زمین و خودرو بهترین گزینه برای زندگی در مشاور املاک مهر سینا دارنده پروانه تخصصی املاک و خودرو مشاور امین شما در امور ملکی خدماتی از قبیل خرید و فروش آپارتمان و زمین مشارکت در ساخت با سازنده معتبر و خوش سلیقه و ملکهای سنگین قیمت ...ویلا در حیران
با تشکر صالحی