تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 380 متر اقدسیه

آپارتمان 380 متر اقدسیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
380
ساخت
1394
اتاق
4
قیمت کل
90٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
236٬842٬000 تومان
طبقه
6
380 متر اقدسیه سپند
تاپ لوکیشن
زیر قیمت منطقه
نور از سه جهت
سالن خوش نقشه
نشیمن مجزا
4 خواب بزرگ
سه تراس قابل چیدمان
سه پارکینگ سندی
دو لاین آسانسور
استخر سونا جکوزی فعال
ورودی از لابی چیدمان شده
لابی من سه شیفت
و امکانات شنیدنی دیگر
برای بازدید و دیدن عکسهای بیشتر تماس بگیرید
مشاور شما خانم قاسمی