تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 395 متری هاشمیه / سامانیه

آپارتمان 395 متری هاشمیه / سامانیه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
395
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
37٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬746٬000 تومان
طبقه
3
✅به نام خالق زیبایی ها
✅کارگزاری مسکن امین ( نبش جلال 16 )

✅جنوبی با ▬▬▬▬▬ ◀️متراژ: 395 متر

***موردی بی بدیل و فاخر برای سخت پسندان***

⚜️ پنجره های ترمال
⚜️ آسانسور 12 نفره ایتالیایی
⚜️ BMS فول (روشنایی - صوتی - پرده)
⚜️سرمایش و گرمایش مینی چیلر
⚜️نما سنگ