تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 4 خواب چنچنه باغ ناری 380 متر بی نظیر

آپارتمان 4 خواب چنچنه باغ ناری 380 متر بی نظیر

1 هفته پیش در چنچنه

متراژ
380
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
‏61,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,526,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
روبروی باغ ناری
طبقات بالا
واحد جذاب بزرگ و دلباز در منطقه ای اصیل و خوش آب و هوا ، چنچنه در بهترین لوکیشن
380 متر تک واحدی

با احترام ارائه فقط حضوری در شعبه زرگری املاک جنگی
مشاور شما رضایی املاک جنگی