تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 40 متر بدون اوقاف

آپارتمان 40 متر بدون اوقاف

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام خالق یکتا*

آپارتمان 40 متری
شیک و خوش نقشه
⚜در محیطی دنج و آرام
⚜واحد جنوبی غرق در نور
⚜سند شش دانگ بدون اوقاف
⚜اتاق خواب بزرگ و قرار دادن تخت 2 نفره
⚜مشاعات عالی
ساختمان کم سکنه و آرام
فروشنده صد درصد واقعی'منصف و منعطف
⚜سالن یکدست و بی نقص
⚜سند شخصی و آماده انتقال
مسکن عبدالهی:بزرگترین بانک اطلاعات واحدهای آپارتمانی/اداری/تجاری

هدف ما رضایت و خاطره خوب شماست*