تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 40 متری فول مسکن مهدی

آپارتمان 40 متری فول مسکن مهدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
67٬500٬000 تومان
طبقه
1
تکواحدی
پارکینگ
انباری
طبقه اول

برای بازدید و بهتر مشاوره دادن کارشناسان ما به یکی از شعبه های مسکن های مهدی مراجعه کنید

مسکن مهدی شعبه 1 بخت آزاد پلاک 123

مسکن مهدی شعبه 2 ارباب مهدی پلاک 48

مسکن مهدی شعبه 3 نبیئیان پلاک 78

مسکن مهدی شعبه4 ارباب مهدی پلاک 307

مسکن مهدی دارای مجوز درجه یک کشوری

گروه کارشناسان و مشاوران مسکن های مهدی با 20سال سابقه درخشان در محل آماده خدمات رسانی به شهروندان عزیز می باشد

کارشناسانی و قیمت گذاری رایگان
انجام کلیه امور شهرداری و دارایی و ثبت رایگان

گروه کارشناسان و مشاوران مسکن های مهدی آماده همکاری با مشاوران املاک دارای جواز می باشد

3 روزه اجاره می دهیم
7 روزه می فروشیم

داشتن یک خانه خوب حق همه است

املاک مهدی=امنیت معاملات