تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 400 متری 4 خوابه منطقه ارم

آپارتمان 400 متری 4 خوابه منطقه ارم

11 ماه پیش در ارم

متراژ
400
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
72٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
180٬000٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان فوق لوکس
400 متر
بدون واسطه املاک