تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 400 متری جنوبی 22بهمن

آپارتمان 400 متری جنوبی 22بهمن

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
400
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
22٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬750٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
✨دپارتمان املاک رابین✨
✔️400متر
✔️جنوبی
✔️4 خواب 2 خواب مستر
✔️لوکیشن عالی و بینظیر

جهت اطلاعات بیشتر با اینجانب مشاور✔️ابراهیمی✔️تماس بگیرید

و یا حضورا به دفتر✨دپارتمان املاک رابین✨ واقع در خیابان برق میدان گلایول ابتدای بلوار ویلا مراجعه کنید