تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 43 متر ، خیابان غیوری شمالی

آپارتمان 43 متر ، خیابان غیوری شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
43
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
3
به نام یگانه خالق هستی
پلان زندگی تان با ما

♦️ این یک فرصت خرید خوب برای شماست ♦️
♦️ آپارتمان 43 متر
♦️ گذر کوچه 8 متری و دنج غیوری شمالی
♦️ نور گیر عالی
♦️ دو واحدی
♦️ mdf هایگلاس - کمد دیواری - بالکن - گاز رومیزی

✅ شما لایق بهترین ها هستید ✅
❇️ آپارتـمان با سـلیـقه و بـودجــه مـورد نـظر شما ❇️
✅ در بهترین لوکیشن های منطقه ✅
✅جهت مشاوره واحد های مشابه تماس حاصل فرمائید✅

مسکن پلان
آدرس دفتر: خیابان غیوری شمالی بالاتر از چهارراه خط آهن
جنب کوچه منصوری

مشاور منطقه
حسن قاسمی