تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 45 متر یک خوابه/ قند منطقه همیلا

آپارتمان 45 متر یک خوابه/ قند منطقه همیلا

2 سال پیش در تهران

متراژ
45
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
لوکیشن : همیلا ٫ اورک

متراژ : 45 متر
تعداد خواب : 1
طبقه : 2 سندی
تعداد طبقات : 4
تعداد واحد در هر طبقه : 2
امکانات : انباری
وضعیت سند : تک برگ
سن ساختمان : 17 سال ساخت
نمای ساختمان : سنگ
وضعیت ملک : مستاجر تا خرداد به مبلغ 400 میلیون
نورگیر : از شمال , سالن پرده خور
قابلیت رهن کامل : 600 میلیون تومان
قیمت کل : 5 میلیارد و 400 میلیون

# تصاویر فوق متعلق به واحد است .

بازدید : با هماهنگی

کارشناس تخصصی فروش منطقه : محمدرضا رئیسی