تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 49 متری/کلید نخورده /عروس دامادی

آپارتمان 49 متری/کلید نخورده /عروس دامادی

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
49
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬960٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
❤️ مسکن 4دیواری ♥️

❗واحد های متنوع از متراژ 30متر تا 200
❗جهت اطلاع از واحد ها و مشاوره تماس بگیرید

✔️49متر کلید نخورده
✔️سند تک برگ آماده انتقال
✔️طبقه اول کاملا نور گیر
✔️دیزاین عالی (مدرن)
✔️مناسب سرمایه گذاری و سکونت

نقدینگی +وام بانکی +رهن
مسکن 4دیواری داری پروانه کسب
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 4دیواری