تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ١٢5 متری/نوساز/سه خواب

آپارتمان ١٢5 متری/نوساز/سه خواب

1 سال پیش در قدس

متراژ
125
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬960٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
♦️دپارتمان تخصصی املاک شهر♦️

-------------------------------------------------------------------------
☑️تنظیم قرارداد توسط تیم وکلای املاک شهر
--------------------------------------------------------------------------

١٢5 متر دو کله نور/خوش نقشه/خوش چیدمان
سه خواب بزرگ/هر سه نورگیر
بهترین طراحی پلان
آسانسور/انباری/بالکن
پارکینگ کاملاً اختصاصی
تسویه کامل شهرداری و عدم خلاف
مشاعات تا سقف سنگ
آماده سکونت
قابلیت رهن تا ٧٠٠ میلیون توسط املاک
----------------------------------------------------------------------------------------------
☑️جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
مشاور آقای مولاپور
آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، ابتدای بلوار دانش آموز، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 14، دپارتمان املاک شهر