تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 50 متری/ طبقه دوم/ وام دار

آپارتمان 50 متری/ طبقه دوم/ وام دار

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬410٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬200٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
باسلام و درود
یک سرمایه گذاری امن در مهد ملک ایران
دپارتمان شهر با بیشترین و بهترین فایلینگ در خدمت شهروندان عزیز میباشد.
واحد دارای سند تکبرگ و شخصی ساز میباشد.

بایک میلیارد و چهارصدو ده میلیون تومان در فازیک اندیشه صاحب خانه سنددار شوید.
از بازدید تا دفترخانه همراهتان هستم.
اخذ وام و رهن واحد به عهده املاک میباشد.

مشخصات واحد:
✅50 متر
تخلیه
300 میلیون وام آماده تا 640 میلیون قابل ارتقاء
250 رهن
1410 نقدینگی شما
مبلغ کل 2300

از 9 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستم
هدف ما انجام رویاهای شماست.