تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/50متری/تک واحدی/فول مالک اشتر

آپارتمان/50متری/تک واحدی/فول مالک اشتر

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
3٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬600٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هولرزاق
️املاک بزرگ کارو️.

50متر تک خواب/ 4طبقه 1واحدی طبقه3/

⬅️دسترسی عالی به مترو، اتوبان یادگار➡️

➖️قابلیت 500رهن کامل
➖️وام بانکی تا سقف960

مشاور تخصصی شما:
(حق پرست)