تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 51متری /تاپ لوکیشین /شیک/اسانسور

آپارتمان 51متری /تاپ لوکیشین /شیک/اسانسور

1 سال پیش در کرج

متراژ
51
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
1٬660٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬549٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
7
⭐مسکن پلاک⭐

⭐با پلاک خانه خریدن رویا نیست⭐

⭐مشاور شما : خانم مقدم⭐

⭐51متر طبقه اول
⭐یکخوابه روبه نما
⭐آسانسور
⭐پارکینگ مشاع
⭐نما مدرن
⭐پکیج رادیاتور و اسپلیت
⭐کابینت های گلاس+هود+گازرومیزی
⭐نورپردازی . آنتن مرکزی . درب ریموت دار .

⚫کد : 12756

واحد دارای وام و رهن میباشد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚫مسکن پلاک : فازیک بلوار دنیا مالی یین14و15 شرقی⚫