تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 53 متری تک خواب

آپارتمان 53 متری تک خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
53
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
>>>>>>>> به نام خداوند مهربان <<<<<<<<

✅️ما یک تخصص داریم : جلب رضایت مشتری✅️

✨️ خوش نقشه
✨️ طبقه سوم
✨️ متراژ :53متر
✨️ تک خواب
✨️ کابینت های گلاس
✨️ هود و گاز توکار
✨️کف پارکت لمینت
✨️ سند تک برگ
✨️ مناسب برای سرمایه گذاری و زوج های جوان

✅️قیمت رهن جداگانه محاسبه میشود ✅️

⬅️به هیچ عنوان املاک و همکار تماس نگیرد➡️

✅️اعتماد شما سرمایه ماست✅️

✅️با فیلینگ بسیار عالی و قوی✅️
✅️مشاور شما الهیاری✅️