تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 53 متری/کرهرود/تجهیز

آپارتمان 53 متری/کرهرود/تجهیز

1 سال پیش در اراک

متراژ
53
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
شفافیت معاملات و امنیت سرمایه در املاک آراک✅
_______________________________________________
- فروش آپارتمان 53 متری در لوکیشن کرهرود
- روبروی تالار زیتون /با دسترسی عالی به خیابان اصلی
- مجموعا 2 طبقه تک واحدی
- سال ساخت 96
- گرمایش پکیج و رادیات
- سرمایش کولر آبی سلولزی
- فول تجهیز بدون خرج داخلی
- امکان رهن واحد تا مبلغ 200 میلیون
- کلید نزد املاک می باشد .
- زیرقیمت عرف منطقه و قیمت استثنائی به دلیل مهاجرت مالک

_______________________________________________

✅ همه به شما خانه میفروشند ما به شما آینده ✅

کارشناس امور ملکی : خانم دانیالی
املاک آراک واقع در انتهای خیابان ملک
با مدیریت جناب رضا قهیه ای