تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 53متری پیشوا نقش جهان فاز 1

آپارتمان 53متری پیشوا نقش جهان فاز 1

1 سال پیش در پیشوا

متراژ
53
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬981٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
سند تک برگ
کابینت
هود
آبگرمکن
کولر آبی

شیرآلات اهرمی
انباری
مستاجر دارد 135میلیون کسر می شود
قابل وام بانکی 400میلیون از مبلغ کل کسر می شود هزینه وام با خریدار
جهت بازدید
پیشوا شهرک نقش جهان فاز 1 نیش سروستان 6 املاک طاق بستان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک طاق بستان پیشوا

همه بفکر فروش ملک شان هستند ........ما بفکر اینده شان هستیم