تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54 متر شهریار شهرک وایین(وامدار)

آپارتمان 54 متر شهریار شهرک وایین(وامدار)

2 سال پیش در شهریار

متراژ
54
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬512٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
^^^^^^مسکن 7000^^^^^^

((((((((((بسم الله الرحمن الرحیم)))))))))

مشخصات ملک:
شهریار
شهرک وایین
متراژ 54 متری
خواب 1
طبقه اول
انباری سندی
نما سنگ
تعداد کل واحد های ساختمان 4
ساختمان واقع در بلوک 1
مشاعات تا سقف سنگ
واحد بدونه کوچکترین پرتی و مهندسی شده
واحد نورگیر و شیک
سالن پرده خور
اتاق خواب تخت خور
اتاق خواب سرتاسر کمد دیواری
آشپزخانه پر کابینت و مخصوص کدبانوهای ایرانی
سرویس بهداشتی و حمام جدا میباشد
ساختمان در بهترین لوکیشن شهرک
ساختمان نزدیک به اول شهرک مخصوص کارمندهای اداری
دسترسی آسان به مراکز تفریحی و رفاهی

$$واحدی به قیمت بازار مخصوص مشتری برای سرمایه گذاری$$

شرایط پرداخت:
1،050 میلیون وام بانک مسکن ✅
200 میلیون رهن واحد میباشد ✅
دویست و شصت و دو میلیون نقدینگی برای خرید ✅
قیمت کل واحد: 1،512 میلیون میباشد✅

نشانی دفتر املاک:
شهریار شهرک وایین نرسیده به میلاد 8 جنب داروخانه مسکن 7000
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن7000

با کمترین نقدینگی شمارو صاحب خانه میکنیم