تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54 متر مناسب برای سرمایه گذاری

آپارتمان 54 متر مناسب برای سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬370٬000 تومان
طبقه
3
سرامیک
✅ 54متر، یک خواب، بسیار خوش نقشه
✅ سند تک برگ
✅ کابینت بندی سرتاسر MDF
✅ کمد دیواری بزرگ و کاربردی
✅ گاز رومیزی
✅ آیفون تصویری
✅ واحد و مشاعات فوق العاده
✅ قابلیت دادن رهن تا 400 میلیون تومان
✅ قابلیت اخذ وام تا 1 میلیارد و 400 میلیون تومان

شعبه 1 : برای بازدید از این فایل و فایل های مشابه به املاک کیوانی واقع در سیامک جنوبی بین بن بست 11و 13 پلاک 24 مراجعه فرمایید.

مشاور امور ملکی شما مهندس احمد حبیبی