تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54 متری، طبقه دوم، لوکیشن

آپارتمان 54 متری، طبقه دوم، لوکیشن

2 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬410٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬111٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
باسلام و درود
یک سرمایه گذاری امن در مهد ملک ایران
دپارتمان شهر با بیشترین و بهترین فایلینگ در خدمت شهروندان عزیز میباشد.
واحد دارای سند تکبرگ و شخصی ساز میباشد.

بایک میلیارد و چهارصدو ده میلیون تومان در اندیشه صاحب خانه سنددار شوید.
از بازدید تا دفترخانه همراهتان هستم.
اخذ وام و رهن واحد به عهده املاک میباشد.

مشخصات واحد:
✅54 متر
تخلیه
640 وام
250 رهن
1410 نقدینگی شما
مبلغ کل 2300

هدف ما انجام رویاهای شماست.