تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54متر تکواحدی طبقه اول

آپارتمان 54متر تکواحدی طبقه اول

10 ماه پیش در پیروزی

متراژ
54
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬111٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
درود برشما

✔این فایل تا برج 3 سال 1405 در رهن مستاجر است به مبلغ 150میلیون پیش ماهی 13 میلیون اجاره✔

▶️لوکیشن نبرد شمالی کوچه فرشباف◀️

✅✅خوش نقشه خوش قیمت فروشنده واقعی

⬅️⬅️1خواب بزرگ استاندارد حمام مستر

↩↩انباری سندی جادار تراس کاربردی↪↪

↩↩آسانسور موتور الکامپ ایتالیایی↪↪

✅✅✅هود گاز رومیزی پکیج کولر آبی

◀️◀️◀️برای بازدید تماس بگیرید▶️▶️▶️

⬅️⬅️⬅️⬅️املاک خانه سبز نبرد شمالی➡️➡️➡️➡️

✔✔✔✔✔کارشناس شما :امیر✔✔✔✔✔