تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54متر شهرک ابریشم

آپارتمان 54متر شهرک ابریشم

1 سال پیش در قدس

متراژ
54
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬052٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام ایزد منان

✅سرمایه ما اعتماد شماس بهترینها را با ما تجربه کنید✅

⁦⬅️⁩واحد فوق بسیار تمیز خوش نقشه نورگیر عالی با امکانات زیر میباشد⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩

⁦☑️⁩سقف کناف کاری شده با بهترین جنس
⁦☑️⁩کاغذ دیواری
⁦☑️⁩کابینت mdf
⁦☑️⁩کمد دیواریmdf
⁦☑️⁩تخت تاشو 2نفره
⁦☑️⁩انباری و تراس
⁦☑️⁩کولر گازی
⁦☑️⁩گاز رومیزی
⁦☑️⁩هود لمسی

⁦⬅️⁩واحددر متراژ های متفاوت موجود میباشد ⁦➡️⁩

⁦⬅️⁩واحدهای نوساز و کلید نخورده در شهرک ابریشم و شهرک گیلانشاه موجود میباشد⁦➡️⁩

⁦☑️⁩برای بازدید به املاک دیپلمات مراجعه نمایید ⁦☑️⁩

آدرس دفتر:شهرک ابریشم ابتدای خیابان دلگشا پلاک 98 املاک دیپلمات