تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبآپارتمان 54متری سند اداری سهروردی شمالی

آپارتمان 54متری سند اداری سهروردی شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
148٬148٬000 تومان
طبقه
3
سند اداری
دارد
▶️▶️▶️▶️▶️املاک بزرگ 77◀️◀️◀️◀️◀️◀️

....................................
فروش. فوری

⚜️آپارتمان 54متری✔️

⚜️ سهروردی شمالی✔️

⚜️خیابان فرعی✔️

یک اتاق مدیریت. ........فلت قابل پارتیشن بندی داخلی
آسانسور ،پارکینگ ،انباری،
سرویس ایرانی ،فرنگی

⚜️فوری فروشی✔️
پاسخگویی تا 12شب ⚜️✔️✔️✔️ حتی تعطیلات

مشاور تخصصی اداری
محمدی،⚜️⚜️⚜️⚜️