تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54متری

آپارتمان 54متری

4 روز پیش در شهرک قائمیه

متراژ
54
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 54 متری زرافشان

=====✨️سایت مسکن مداح ✨️=====

سایت مسکن مداح تمام تلاش خود را انجام می دهیم که بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم کنیم قدم به قدم با شما همراه خواهیم بود تا خانه و زمین مورد نظرتان را به فروش رسانده یا خریداری کنید. مشاوران ما با ارائه توضیحات کافی و همراهی با شما کمک تان خواهند کرد تا به آنچه که در ذهن دارید دست پیدا کنید.

بامدیریت آقای مداح

ساعت پاسخگویی از ساعت 9صبح تا 21شب
شهرک قائمیه کوچه19 جنب مرکز بهداشت سایت مسکن مداح