تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55 متر فول امکانات

آپارتمان 55 متر فول امکانات

10 ماه پیش در ارامنه

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬727٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی شده
جنس کف
پارکت لمینت
تأمین کننده آب گرم
پکیج
✅️آپارتمان 55 فول بازسازی شده
✅️ملک تخلیه کلید دست املاک
✅️برای بازدید به املاک⬅️ آرمان سرا ➡️مراجعه فرمائید
سبلان شمالی خیابان محسن آزادی خیابان مطلب نژاد نبش کوچه بازرگان پلاک 190
✳️✳️مشاور شما✳️ محمد✳️