تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55 متر یک خواب فرعی زوج

آپارتمان 55 متر یک خواب فرعی زوج

1 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1392
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
172٬727٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا
املاک کوروش گیشا

✅️آپارتمان 55 متر یک خواب مستر

✅️2بهترین گزینه برای سرمایه گذاری

✅️10 متر پاسیو در اختیار

✅️آشپرخونه اوپن هایگلس AGT

✅️بدون دیوار مشترک با واحد مجاور

✅️سرایداری مقیم

✅️پارکینگ سندی بدون مزاحم و انباری سندی

✅️سرمایش کولر آبی و گرمایش شوفاژ و پکیج

✅️فرعی زوج اعیان نشین بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری کوتاه مدت برای حفظ و افزایش سرمایه

✅️برای بازدید و اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلیه فایل های مشابه با هر بودجه و سلیقه ای تماس بگیرین
در صورت مشغول بودن ممنون میشم دوباره تماس بگیرین

✅️مشاور شما پویان