تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55 متری همکف کلید اول

آپارتمان 55 متری همکف کلید اول

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
55
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
1٬375٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
«به نام خدا»
✅آپارتمان 55 متری
✅ دارای نور بسیار خوب
✅ جهت جنوبی
✅ تک خواب
✅سند تک برگ
✅کلید اول

«با ما صاحب خانه شوید»
«املاک بزرگ رستگاری»

آدرس دفتر املاک:تمدن،تمدن3شرقی
با مدیریت:آقای شاهیوند
مشاور : آقای طرهانی