تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان، 55متر، تک واحدی، نورگیر، خاکسار

آپارتمان، 55متر، تک واحدی، نورگیر، خاکسار

1 سال پیش در قدس

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬345٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬454٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❇️بـه نـام یـگـانـه مـعـمـار هـسـتـی❇️
❗اُتـو مِـلـک چـیـوایـی❗

✔️برای شخصی که همه چیز دارد ✔️
✔️ ما همه ی چیزهای دیگر را داریم✔️

✅آپارتمان، 55متر
✅طبقه دوم، تک واحدی
✅واحد دو نبش، کاملاً نورگیر
✅پذیرایی خوش نقشه، بدونه پرتی
✅آشپزخانه نورگیر، کابینتmdfمعمولی
✅تک خواب بزرگ با کمد دیواری، نورگیر
✅تراس بزرگ، راه پله پهن با پاگرد استاندارد
✅دسترسی عالی به تمامی امکانات شهری
✅ساختمان بسیار ساکت، کلاً چهار واحد
✅واحد فوق فاقد پارکینگ و آسانسور میباشد
✅نشانی واحد: خـیـابـان خـاکـسـار.

✔️با ما بدون اتلاف وقت به نتیجه دلخواه برسید✔️

❗خریـداران،بـاهوش هـوشمنـدانه انتخاب مـیکنند❗
❗و نـیـازی بـه شنـیـدن واژه هـای زیـبـا نـدارنـد❗

❗آدرس دفتر:شهر قدس،مـیدان قدس، خـیابان ارشاد.
❗سـاعات پـاسخگویی: 9/30صُـبـح الـی22/30شَـب.
❗در صـورت عـدم پاسـخـگویی لـطفاً،پیام بگذارید❗