تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55متری واقع در سالور

آپارتمان 55متری واقع در سالور

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
55
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬818٬000 تومان
طبقه
4
املاک مسیح
خرید و فروش واحدهای وام دار بدون دوندگی بدون هزینه اوراق
با کمترین نقدینگی صاحب خانه شوید
سند تک برگ
واحد فوق جنوبی نور گیر عالی
کف سرامیک
مشاعات فوق العاده تمیز
وام آماده بدون دوندگی
نقدینگی +وام+رهن مستاجر

آدرس املاک اسلامشهر انتهای نواب نرسیده به نمایندگی سایپا روبروی تالار نیمه کاره
املاک مسیح