تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 56 متری/ تک واحدی/ فلکه سوم

آپارتمان 56 متری/ تک واحدی/ فلکه سوم

2 سال پیش در تهران

متراژ
56
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬642٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
اپارتمان 56 متری / 2 خواب
تک واحدی
فاصله تا فلکه سوم 100 متر
پذیرایی مربع و خوش چیدمان
نورگیر عالی شمالی و جنوبی
آشپزخانه جادار
اتاق خواب مستر
دارای کمد دیواری بزرگ
طبقه دوم سندی و سوم رویتی
حیاط مشجر
دسترسی سریع و اسان به مترو ،مراکز خرید و اتوبان

✅ قابلیت اخذ وام تا 960 میلیون
✅ قابلیت رهن تا 350 میلیون

⚠️ جهت مشاوره رایگان، هماهنگی بازدید و کسب اطلاع از فایل های مشابه دیگر و متناسب با بودجه و سلیقه خود ، تماس حاصل فرمایید.

✨کارشناس و مشاور منطقه الماسی✨