ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 56متری ،بدون مشابه
آپارتمان 56متری ،بدون مشابه
3 روز پیش در آذری
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
56
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
92,857,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨✨✨✨✨املاک ایران زمین✨✨✨✨✨
❌شهبه دیگری ندارد❌
املاک ایران زمین ،نبش کوچه رمضانی پلاک 146
✅آپارتمان 56متری ،خوش نقشه
✅کابینت mdf
✅گاز رومیزی هود
✅گذر کوچه پهن
✅اتاق خواب تخت خور
✅کمد دیواری بزرگ
✅ساختمان ارام با همسایگان عالی
✅امکان رهن تا 600میلیون
✅دریافت وام تا 1280میلیون
✅از امضای قرارداد تا پایان تنظیم سند کنار شما هستیم☘️
آدرس =سهراه آذری خیابان قدرت پاکی نبش کوچه رمضانی پلاک 146
مشاور حقوقی و امور ملکی
مرادی
یاحق
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت