تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 57 متری/یک خواب/پارکینگ اختصاصی

آپارتمان 57 متری/یک خواب/پارکینگ اختصاصی

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
57
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
2٬595٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬526٬000 تومان
طبقه
7
سلام و عرض ادب
آپارتمان 56 متری
❇️یک خواب
❇️ پارکینگ اختصاصی
❇️آسانسور
❇️پکیج
❇️کولرگازی
❇️نماتراورتن
❇️کابینت mdf
❇️150 میلیون ماهی3 میلیون اجاره رهن مستاجر تا برج 5
❇️نگهبانی 24 ساعته
❇️دوربین مداربسته
❇️قابلیت اخذ وام 640 میلیون(170 میلیون وام روی واحد میباشد)
❇️ تمامی امور مربوط به وام با املاک
❇️سند تک برگ
✅مشاور شما: امیدرمضانی
❇️
‏‎❇️املاک اوپال دارای قویترین فایلینگ در منطقه
‏‎❇️باما باهر مبلغی و هر سلیقه ای صاحب خانه می شوید
_________________________________
‏‎ ♻️مشاوره رایگان در امور ملکی شما♻️
‏‎◀️خرید◀️فروش◀️مشارکت درساخت◀️ره و اجاره
_________________________________
‏‎آدرس:اندیشه فاز یک نبش شقایق یکم املاک اوپال
‏‎ساعت کاری دفتر همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت9 صبح الی 21