تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 58 متر شاخه اصلی بازسازی شده

آپارتمان 58 متر شاخه اصلی بازسازی شده

12 ماه پیش در شهرک وحدت

متراژ
58
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬971٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬982٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️املاک آرامش⚜️
قوی ترین املاک منطقه

>>> شاخه اصلی وحدت