تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 58 متری در اسکو

آپارتمان 58 متری در اسکو

2 سال پیش در تبریز

متراژ
58
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬025٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬672٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4

✅ همسایگان فرهیخته
____________________________________________

⚜️قوی ترین فایلینگ منطقه در دستان شماست
⚜️ پاسخگویی در اسرع وقت با کارشناسان متعهد
⚜️رکورد سرعت در فروش با شبکه گسترده
⚜️موارد مشابه و بیشتر اعم از باغ و ویلا ،زمین، حیاط ویلایی ، قطعه مسکونی و تجاری و مغازه ، آپارتمان ، کارگاه و سوله صنعتی و... را از ما بخواهید
_____________________________________________

نشانی دفتر مرکزی: اسکو ، خیابان ورزش نرسیده به رستوران خاتم ،گروه مشاورین املاک میخک اسکو

نشانی فضای مجازی ما: amlak_mikhak_osku@
____________________________________________

مشاور و امین شما: مهدی مقدم

✅✅مشاور برتر =انتخاب بهتر ✅✅