تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان / 58 متری /منبع آب/خریدی آسان

آپارتمان / 58 متری /منبع آب/خریدی آسان

1 سال پیش در قرچک

متراژ
58
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬856٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨✨بنام خداوند فراوانی

‼️انتخاب خوب، هنر است‼️

-------------> کد: 10024
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارشناس ملکی مهــراد

آژانس املاک وی آی پی

با گروه مشاورین املاک VIP یک قدم تا رویاهایتان فاصله دارید