تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 58متری خوش نقشه در کهریزک

آپارتمان 58متری خوش نقشه در کهریزک

1 سال پیش در کهریزک

متراژ
58
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬664٬600٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬700٬000 تومان
طبقه
1
❌آپارتمان 58متری ❌
✅تک خواب
سند تک برگ
امکان اخذ وام
کمد دیواری
کابینت mdf
منطقه ای آرام مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
امکانات رفاهی عالی
بسیار خوش نقشه
☎️برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
مشاور شما ضرابی
با تشکر.