تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 58متری در فاز 6 پرند

آپارتمان 58متری در فاز 6 پرند

1 سال پیش در پرند

متراژ
58
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬095٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬879٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
5
بنام تنها معمار هستی

سلام ....

واحد 58متر در پروژه کیسون زون 1

ساختمان تمام بتنی و ضد زلزله

تک خواب و خوش نقشه

کلید و کارت رو دریافت کرده

محیط آرام و دنج

معرفی آپارتمان متناسب با سلیقه و سرمایه گذاری شما در تمام نقاط پرند

مشاوره حضوری و تلفنی رایگان

کارشناسی و قیمت گذاری منصفانه برای خرید و فروش ملک شما

خانم اسماعیلی