تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 59 متر 1خواب سندی 100متر رویتی

آپارتمان 59 متر 1خواب سندی 100متر رویتی

2 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬915٬000 تومان
طبقه
همکف
100متر 2خواب رویتی
59متر 1خواب سندی
با پرداخت بابت 59 متر صاحب 100متر شوید
50 متر حیاط اختصاصی
کابینت mdfگاز رومیزی
تک واحدی طبقه همکف
کف سرامیک دیوار کاغذ دیواری
فروشنده واقعی
جهت کسب اطلاعات تکمیلی تماس