تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 59 متری/فول امکانات

آپارتمان 59 متری/فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
7٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
124٬067٬000 تومان
طبقه
4
به نام خالق هستی معمار ✨
آپارتمان 59 متری
تک خواب
پارکینگ+انباری+تراس+آسانسور
سالن اجتماعات
سالن بدنسازی
یه پارکینگ سندی و یک پارکینگ مزاحم
سه لاین آسانسور نفر بر
لابی من 24 ساعته
بهترین لوکیشن
ساختمون 5 ساله
نما تراورتن
_________________
میرزائی مشاور امور ملکی
منطقه 2/5