تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 59متری شهرک ابریشم

آپارتمان 59متری شهرک ابریشم

1 سال پیش در قدس

متراژ
59
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬135٬000 تومان
طبقه
3
با سلام

اعتماد شما سرمایه ماس بهترینها را با ما تجربه کنید

⁦☑️⁩انباری

⁦⬅️⁩فایل در متراژ مختلف برای خرید و رهن و اجاره در شهرک ابریشم و شهرک گیلانشاه موجود میباشد⁦➡️⁩

⁦⬅️⁩املاک دیپلمات ⁦➡️⁩

آدرس دفتر:شهرک ابریشم ابتدای خیابان دلگشا پلاک98

مشاور شما:سجودی