تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/60متر/فول امکانات/تکواحدی

آپارتمان/60متر/فول امکانات/تکواحدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
4٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام یگانه معمار هستی

املاک بزرگ سامان

فوری

ساختمانی شخصی ساز ☑️

زیر قیمت منطقه☑️

60متر☑️

1خواب(مستر،کینگ سایز)☑️

4طبقع☑️

تکواحدی☑️

گلچین طبقات☑️

طبقه3☑️

پارکینگ سندی غیر مزاحم☑️

انباری سندی☑️

کابینت های گلاس فول☑️

نقشه بینظیر☑️

دسترسی عالی به شاه راه ولیعصر و مترو بی ار تی☑️

سند تک برگ آماده انتقال☑️

قابلیت رهن600م به عهده املاک☑️

قیمت درج شده با پارکینگ می باشد ☑️
مشاور امور ملکی شما:مهردادیان