ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 60متر / مهرشهر / ساماندهی
آپارتمان 60متر / مهرشهر / ساماندهی
2 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
2٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬333٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
✨قوی ترین فایلینگ در منطقه
✨دارای کادری مجرب ، بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه املاک و مستغلات و ... در منطقه
کارشناس تخصصی فروش در منطقه :
✨خشایار رمضانخانی✨
صفر تا صد خرید تا اجاره ی آپارتمان در منطقه
________
فروش آپارتمان 60 متر ، تک خوابه ، اتاق خواب رویال
نوساز و کلیدنخورده ، تک واحدی
پارکینگ ، انباری ، تراس کاربردی ، آسانسور
فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت
موقعیت حدودی ملک واقع در باران های سمت کوی مهر (فاز 3 ساماندهی)
__________
✨ سازه ای برند و مهندسی ساز توسط سازنده بنام در منطقه ✨
❌ چت دیوار پاسخگو نیستم ❌
آدرس دفتر:
مهرشهر ، ساماندهی ، خیابان نماز غربی ، تقاطع خیابان عرفان ، مشاورین املاک بیستون
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک
تطابق قیمت :
*
واقعی بودن قیمت نسبت به بازار