تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 60متری فاز4شمال پشت تجاری ها مالک

آپارتمان 60متری فاز4شمال پشت تجاری ها مالک

1 سال پیش در پرند

متراژ
60
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬166٬000 تومان
پکیج
واحد فوق واقع در فاز 4شمال
پشت تجاری ها و مسجد

پروژه بی نظیر و تمام بتن مهندسی ساز صدرا سازه
بهترین بلوک صدر سازه
ورودی مجزا مشاعات تمیز بدون مشابه

❗عکسها متعلق به خوده واحد میباشد ❗
واحد فول امکانات
کابینت ام دی اف جادار
تکخواب بزرگ و استاندارد
دارای کمد دیواری سرتاسری

واحد مستاجر داره 150 رهن که وقتش تموم شده
اگه بخوایید میشینه که از مبلغ کل کسر می شود
اگه هم خودتون بخوایید ساکن شین بلند میشه

فوری فروشی پول لازمیم که این قیمت گذاشتیم
بدون مشابه تو بازار اصلا این قیمت تو فاز 4شمال شما پیدا نمی کنید

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید پاسخگوی 24ساعته
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!