تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 61 متر 2 خواب با پارکینگ

آپارتمان 61 متر 2 خواب با پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬360٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 61 متر
2 خواب دارای کمد دیواری جادار
ساختمان جنوبی نورگیر از 2 طرف شمال و جنوب
4 طبقه 2 واحدی طبقه 2
دارای 2 انباری سندی
کابینت ها ام دی اف (دارای گاز رومیزی و جای ماشین لباسشویی و ظرفشویی و سینک تو کار)
ساختمان 11 ساله واقعی
واحد پارکینگ سندی ندارد ولی قابل اجاره ماهیانه 1.500 مادام از واحد بالایی میباشد
لوکیشن واقع شده در میدان 18
واحد تخلیه
اسناد و مدارک آماده انتقال
مشاور شما در منطقه
سپه دوست