تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 61 متر سالن پرده خور (بعثت)

آپارتمان 61 متر سالن پرده خور (بعثت)

2 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬196٬000 تومان
طبقه
1
آ پارتمان کارشناسی شده و بدون ضعف
بهترین فرعی بلوار بعثت

60متر مهندسی شده

مشاور تخصصی منطقه. رحمانی