تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 61متر / کلید نخورده / سرمایه گذاری

آپارتمان 61متر / کلید نخورده / سرمایه گذاری

2 سال پیش در کرج

متراژ
61
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
2٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬131٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
⭐فروش آپارتمان 61متر
⭐نوساز و کلیدنخورده
⭐خوش نقشه و بدون پرتی
⭐اتاق خواب مستر

✨سازه ای خاص و منحصر به فرد مناسب برای مشکل پسندان ✨

✅زیر قیمت منطقه

✨ فایل های مشابه متناسب با بودجه و سلیقه ی شما موجود می باشد ✨

جهت کسب اطالاعات بیشتر و بازدید فقط تماس بگیرید؛
کارشناس منطقه :
خشایار رمضانخانی

✨ گروه مشاورین املاک بیستون ✨
آدرس دفتر ؛
مهرشهر ، ساماندهی ، نماز غربی ، تقاطع عرفان ، گروه مشاورین املاک بیستون