تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 62 متری شهرک قدس با پارکینگ و آسانسور

آپارتمان 62 متری شهرک قدس با پارکینگ و آسانسور

1 سال پیش در کیاشهر

متراژ
62
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
1٬675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬016٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚪بهترین ها را از ما بخواهید⚪

❗کد ملک : AES1

فروش آپارتمان در حد نو به متراژ :
62 متر مربع، طبقه اول، تک خواب، ساخت 1399، کف سرامیک، بالکن، پارکینگ، آسانسور، انباری، درب پارکینگ ریموتی، درب واحد ضدسرقت، گرمایش پکیج و شوفاژ، سرمایش کولر اسپلیت، سقف کناف، پنجره دوجداره، شیرآلات اهرمی، هود، سینک، گاز رو میزی، کابینت و کمد دیواری MDF، آیفون تصویری، سرویس ایرانی و فرنگی، سند تک برگ، قابلیت رهن تا 300 میلیون.

30 دقیقه تا لاهیجان
40 دقیقه تا انزلی
1 ساعت تا رشت

✅مشاوره رایگان✅

☑️برای خرید امن ملک با شرایط استثنایی چند ماهه با من تماس بگیر، ملک مدنظرت پیش منه✌️
☑️برای دیدن فایل های مشابه این آگهی و ملک های مناسب خودت با من تماس بگیر، ضرر نمیکنی
☑️برای فروش و معاوضه ملک و زمین خودتون هم میتونید روی من حساب کنید، چه در بندرکیاشهر باشه یا هرجای دیگه کشور

مدیر فروش : امین حجازی

آدرس ملک : بندرکیاشهر - شهرک قدس
آدرس دفتر : بندرکیاشهر، خیابان سردار سلیمانی، بعداز امامزاده ، قبل از پل ، دست چپ ، املاک حامین

⚜️املاک حامین ، حامی و امین شما در سرمایه گذاری موفق⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور امین حجازی

آژانس املاک املاک حامین

ثبت امتیاز برای آگهی