تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 62متر فاز 5 پرند

آپارتمان 62متر فاز 5 پرند

2 سال پیش در پرند

متراژ
62
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬230٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬838٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
بنام تنها معمار هستی
شما شایسته بهترین خرید هستید

سلام ......

واحد 62متری در پروژه تمام بتنی و ترکیه ای
ساز کوزو 5
تک خواب در طبقات بالا و ویو عالی
سالن پرنور و مستطیل وکف پارکت چوب
بسیار خوش نقشه ،تک خواب ،دارای امکانات (پکیچ ،رادیاتور،کابینت،کولر آبی،سرویس فرنگی و ایرانی )
ساختمان دارای دوربین مدار بسته و محیطی آرام و دنج و همسایه های محترم
دارای دولاین آسانسور (نفربر و باربر)
نزدیک امکانات رفاهی و خدماتی و درمانی

‼️مناسب برای سرمایه گذاری

تمام استعلام ها بروز از شرکت عمران گرفته شده

فایل های مشابه ومناسب با بودجه شما موجود است

مشاوره شما خانم اسماعیلی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!