تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 63 متر در باغمیشه میدان اطلس

آپارتمان 63 متر در باغمیشه میدان اطلس

2 سال پیش در تبریز

متراژ
63
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬365٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
—« مـشاوریـن امـلاک تـخصصــی ایـران زمـین »—

⭕️ کـد مـلـک 24295
هنگام تماس کد آگهی را به خاطر بسپارید.
—— —— —— —— ——
یک واحد آپارتمان واقع در بهترین نقطه باغمیشه میدان اطلس
⁦✅⁩طبقه همکف
✅متراژ 63
✅سند ششدانگ⁩
⁦✅⁩هر طبقه 2 واحد
⁦✅⁩مجتمع
⁦✅⁩قطعه جنوبی
⁦✅⁩تراس ندارد

✅سال ساخت 84

تا سقف 800 میلیون میتونین وام بردارین .
‏‎⁦✔️⁩تا سقف 200 میلیون میتونیم به رهن کامل واگذار کنیم.

‏‎✅ مبلغ یک میلیارد از مبلغ کل معامله کسر خواهد شد ✅

—« مـشاوریـن امـلاک تـخصصــی ایـران زمـین »—

❗️آدرس املاک : باغمیشه شیت 4 میدان مادر به طرف چهارراه میثاق

‏« IranZamin.Tabriz »

فقط با یک تماس واحد خود رو به ما بسپارید و از ما جویا شوید.

⏰فروش فوری در عرض 24 ساعت
با کادر مجرب و مشاوره حرفه ای
کارشناسی و قیمت گذاری رایگان

«سریعترین مرکز خرید فروش رهن و اجاره در تبریز»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور شما فردین آستانی

آژانس املاک ایران زمین

( تبریز در دست ماست خانه دار کردن تخصص ماست ) انجام تمامی خدمات ملکی در 24 ساعت

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *